Zöld Tanszék és Titkárság Program
Az ELTE Ökoszeminárium 2012 tavaszán Zöld Tanszék és Titkárság Programot hirdet a Bölcsészet- és a Természettudományi Karokon. A cél, hogy a titkárságok munkatársai környezetkímélő és emberbarát irodai működést valósíthassanak meg. Másrészt az egyetemi oktatók figyelmét kívánják felhívni az oktatási munkájuk során érvényesíthető zöld szempontokra.
A tervezett program:
- Felmérés a titkárságok és a tanszékek jelenlegi helyzetéről;
- Környezet- és emberbarát iroda témában képzés a titkárságok munkatársai számára;
- Nyomtatott és elektronikus tudásanyag biztosítása a hatékony irodazöldítés valamint az oktatási munkában érvényesíthető zöld szempontok érdekében;
- Papírgyűjtés.
A titkárságok és tanszékek jelentkezését ezen az e-mail címen várják 2012. január 4-ig.
2011.12.14.