Díj a fenntarthatóságért
A Delfin díj odaítélésével a Magyar Telekom a fenntartható fejlődés gondolatának népszerűsítését kívánja elősegíteni és elismerni. A különböző kategóriák díjazottjai 2017. június 9-én vehették át az elismeréseket a Magyar Telekom XVIII. Fenntarthatósági Kerekasztal-beszélgetésén a Magyar Telekom székházában.
Az Együtt a Környezettudatos Szemléletért önkéntes alapú intézményi fenntarthatósági program 2008 óta működik, és eddig 10 millió Ft megtakarítást hozott az egyetemnek. A program résztvevői emellett 17 millió Ft értékben végeztek önkéntes munkát.
A Magyar Telekom 2008-ban alapította meg a Delfin díjat, és évente ítéli oda különböző kategóriákban. A díjra 2013-tól minden Magyarországon tevékenykedő vállalkozás és szervezet pályázhat: olyan vállalkozások elismerésére szolgál, amelyek elkötelezettsége a fenntartható fejlődés iránt kimagasló, viszonyított fenntarthatósági teljesítménye példamutató.
Fotó forrása: origo.hu