Csatlakozz az ELTE Charity Club-hoz!

2025.10.02.
Csatlakozz az ELTE Charity Club-hoz!
A klub minden olyan ELTE-s hallgatót vár, aki csatlakozna cselekvő kezdeményezésekhez, és hozzájárulna egy olyan közösséghez, ahol a kis lépések is nagy változást hoznak.

Szűcs-Zágoni Zoltán Gábor, az ELTE TáTK nemzetközi dékánhelyettese, valamint az alapítók, Amina Dadashova és Aytaj Mammadova 2025. szeptember 19-én megállapodási szerződést írtak alá az ELTE Charity Club megalapításáról.

Az új, hallgatók által vezetett szervezet célja az adományozás, a szolidaritás és a társadalmi felelősségvállalás kultúrájának erősítése az egyetemi közösségben. A klub kampányok, civil együttműködések és adománygyűjtések révén reagál a társadalmi kihívásokra, miközben tagjai empátiát, felelősségtudatot és kulcskompetenciákat fejleszthetnek.

Miért érdemes csatlakozni?

  • Valós tapasztalatot szerezhetsz rendezvények, kampányok és adománygyűjtések szervezésében
  • kapcsolatokat építhetsz civil szervezetekkel, jótékonysági intézményekkel és humanitárius szakemberekkel itthon és külföldön
  • fejlesztheted kulcskompetenciáidat: csapatmunka, vezetői készségek, projektmenedzsment
  • közvetlenül hozzájárulhatsz társadalmi ügyekhez, hatást gyakorolva az egyetemi közösségre és azon túl
  • egy inspiráló közösség tagja lehetsz, ahol a hallgatók támogatják egymást a valódi változás érdekében.
Csatlakozás: WhatsApp csoport
Kövesd a Charity Club-ot és maradj naprakész! InstagramFacebookLinkedIn