Az ELTE BTK Hallgatói Önkormányzata idén is színes programokkal készül a hagyományos tavaszi minifesztiválra. A kari intézetek bemutatókkal, beszélgetésekkel és játékokkal készülnek, este pedig koncertek, bulik várják az érdeklődőket.
Az ELTExHSUP május 8-án 12:00 és 13:00 között szervez kerekasztal-beszélgetést
A zöld MI és a szürke valóság címmel, ahol a mesterséges intelligenciában rejlő potenciál és a fenntarthatóság kapcsolatáról lesz szó, kitérve arra is, milyen gyakorlati lépéseket tehetnek a fiatalok a fenntartható technológiai innováció érdekében, illetve milyen felelősségük van az MI fejlesztőinek és felhasználóinak. A beszélgetés inspiráló példákkal, gyakorlati tippekkel segíti a
Hungarian Startup University program résztvevőit, a jelen és a jövő vállalkozó hallgatóit. A kerekasztalnál
Badinszky Áron / ELTE Rektori Kabinet (moderátor),
Czájder Dániel / ELTE GTK / ELTExHSUP 2024/2025 (CargoConnect),
Horváth Balázs / Startup Grind / Tech in the City,
Horváth Zsolt / ELTE BTK ülnek.